Co umieścić na hotelowym etui na kartę klucz?

Etui na hotelową kartę klucz

Ten niepozorny dodatek do elektronicznej karty-klucza stanowi ważny element wyposażenia każdego hotelu. Jego funkcje są różnorodne:

 1. Element wizerunku hotelu: Etui może być spersonalizowane, zawierając logo hotelu, jego kolory oraz inne elementy identyfikacji wizualnej, co pomaga w budowaniu marki i podkreślaniu profesjonalizmu.
 2. Dodatkowe źródło informacji: Na etui można umieścić ważne informacje dla gości, takie jak numery telefonów do recepcji, godziny pracy restauracji, instrukcje korzystania z obiektów hotelowych czy hasło do sieci Wi-Fi.
 3. Prezentacja elementów oferty lub wartości hotelu: Etui może również zawierać informacje o specjalnych ofertach, wydarzeniach w hotelu, a nawet krótkie wiadomości promujące lokalne atrakcje czy zasady ekologiczne hotelu.

Krótki czas użytkowania

Czas użytkowania takiego etui jest zazwyczaj krótki, dlatego kluczowe jest, aby informacje były czytelne i łatwo dostępne – rzucające się w oczy. Oznacza to użycie odpowiedniej wielkości czcionki i ograniczenie ilości tekstu do najważniejszych wiadomości. Ze względu na jednorazowe użycie, etui jest świetnym medium prezentującym okresowe promocje i inne informacje ograniczone w czasie.

Jakie informacje warto umieścić na etui?

 1. Telefon kontaktowy: Numer do recepcji lub/oraz inne ważne numery telefonów, które mogą być potrzebne gościom.
 2. Godziny pracy: Godziny otwarcia recepcji, restauracji, spa, siłowni itp.
 3. Hasło do Wi-Fi: Informacja o dostępie do bezprzewodowego internetu.
 4. Zasady hotelowe: Na przykład informacje o zakazie palenia, najlepiej przedstawione w formie grafiki.
 5. Instrukcje wymeldowania: Przypomnienie o konieczności zwrotu karty-klucza przy wymeldowaniu.

Dodatkowe elementy

– Mapki i QR kody: Mini-mapa hotelu lub okolicy może pomóc gościom w orientacji. QR kody mogą prowadzić do strony internetowej hotelu lub lokalnych atrakcji, co jest wygodne dla gości.
– Promocje i oferty specjalne: Etui może zawierać kupony rabatowe, informacje o specjalnych ofertach lub wydarzeniach odbywających się w hotelu.

Indywidualny projekt graficzny

Korzyści płynące z personalizacji etui są liczne:

 1. Wzmacnianie marki: Spersonalizowane etui z logo i kolorami hotelu wzmacnia rozpoznawalność marki i podkreśla profesjonalizm
 2. Unikalny design: Indywidualny projekt graficzny pozwala na stworzenie unikalnego wyglądu, który wyróżni Twój hotel na tle konkurencji.
 3. Spójność wizualna: Zapewniając spójność wizualną wszystkich materiałów hotelowych, tworzysz harmonijny i atrakcyjny wizerunek.

Nasza oferta obejmuje **bezpłatny projekt graficzny**, który pomoże Ci stworzyć idealne etui na kartę klucz, dostosowane do potrzeb i stylu Twojego hotelu. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej i rozpocząć współpracę.

Podsumowanie

Dobrze zaprojektowane etui na kartę hotelową jest nie tylko praktycznym narzędziem, ale również elementem wzmacniającym wizerunek hotelu. Odpowiednio dobrane informacje i estetyka etui mogą znacznie poprawić doświadczenie gości i przyczynić się do budowania pozytywnej opinii o hotelu.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o dostępnych opcjach etui na kartę klucz, odwiedź nasze strony produktowe:

 1. Ekonomiczne etui pojedyncze
 2. Standardowe etui składane
 3. EKO etui na papierach ekologicznych

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji i spersonalizować swoje zamówienie.