Jakie etui na hotelową kartę klucz wybrać?

etui na kartę klucz

Przed zamówieniem etui na hotelową kartę klucz warto zastanowić się nad kilkoma kluczowymi kwestiami, aby dokonać najlepszego wyboru. Odpowiedzi na poniższe pytania pomogą Ci zdecydować, które etui najlepiej spełni Twoje oczekiwania.

Jakie informacje chcę umieścić na etui?

Jeśli potrzebujesz dużo miejsca na informacje takie jak logo hotelu, instrukcje dla gości, czy mapa obiektu, lepszym wyborem będzie składane etui na kartę klucz. Dzięki dodatkowej powierzchni umieścisz w nim więcej treści, co może być korzystne dla gości, którzy potrzebują dokładnych informacji.

składane etui na kartę klucz

Z kolei pojedyncze etui na kartę hotelową pozwoli na umieszczenie tylko podstawowych informacji, ale jest tańsze w zakupie.

pojedyncze etui na kartę klucz

Czy szata graficzna materiałów hotelowych dopuszcza druk czarno-biały?

Jeśli szata graficzna Twojego hotelu jest minimalistyczna, druk czarno-biały może być dobrym rozwiązaniem, np. w połączeniu z szarym kartonem kraftliner. Druk w skali szarości jest także dobrym pomysłem, jeśli szukasz oszczędności i niskiej ceny.

składane etui na kartę klucz na papierze KRAFT

Czy hotel eksponuje ekologię i wykorzystuje materiały ekologiczne?

Jeśli Twój hotel promuje rozwiązania ekologiczne, warto rozważyć druk etui na kartę hotelową na ekologicznych papierach. Wykonane z przyjaznych środowisku materiałów, takich jak papier z recyklingu, etui są biodegradowalne i podkreślają zaangażowanie Twojego hotelu w zrównoważony rozwój.

Co jeśli szukam oszczędności i najtańszego rozwiązania?

Jeśli budżet jest głównym czynnikiem, pojedyncze etui hotelowe może być najbardziej ekonomiczną opcją, szczególnie w połączeniu z jednostronnym zadrukiem czarno-białym.

pojedyncze etui na kartę klucz zadrukowane jednostronnie w czerni

Sprawdź naszą ofertę na: