Prosty i pewny sposób na zawieszki na drzwi dla Twojego hotelu

zawieszki na drzwi hotelowe

Zamówienie w drukujtaniej.pl zawieszek na drzwi z indywidualnym nadrukiem jest banalnie proste. 

Wystraczy kilka prostych kroków i gotowe zawieszki będą u Ciebie.

 1. Wybierz jeden z trzech standardowych rozmiarów: 
 2. Pobierz odpowiedni szablon z tej strony i na jego podstawie przygotuj projekt lub zleć nam jego przygotowanie. Szybką wycenę projektu zrobisz tutaj.

 3. Wybierz rodzaj papieru, z którego mamy wykonać Twoje zawieszki:
  1. karton 300g obustronnie biały, jednostronnie powlekany, gwarantujący bardzo dużą sztywność; pamiętaj że te same kolory będą trochę inaczej wyglądały na stronie powlekanej i niepowlekanej;
  2. papier kredowy o gramaturze 300g i błyszczącym wykończeniu, który wyśmienicie nadaje się do pełnokolorowego, obustronnego zadruku pełną aplą – tłem;
  3. szary karton Kraft o gramaturze 240g wpisujący się w bardzo popularny trend ECO, na którym sprawdzi się delikatniejszy nadruk i na pewno bez apli – tła na całości.

 4. Określ potrzebny nakład. Skorzystaj z naszego kalkulatora i od razu przelicz koszt dowolnego nakładu już od 50 sztuk.

 

Co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić?

 • Zastosować inny papier – daj nam znać jaki.
 • Wyciąć inny kształt – to dla nas bułka z masłem :).
 • Wykonać w innym rozmiarze – to proste, wymaga tylko przeliczania.
 • Zafoliować  – pewnie, mamy tę opcję w kalkulatorze. Jest niedostępna tylko dla papieru Kraft, który jest ECO z wyglądu i “szorstki” w dotyku. Jeśli miałby być foliowany, to lepiej już zadrukować obustronną “kraftową” aplą papier kredowy 300g i następnie go zafoliować.

Masz nietypowe potrzeby, pomysły – napisz do nas!

Zapomniałeś o zamówieniu i potrzebujesz zawieszki na wczoraj? Damy radę! Będzie to kosztować drożej, ale możesz na nas liczyć.

Przejdź do naszego sklepu on -line

Przeczytaj też o prostych i pewnych sposobach na: